Kartais sulaukiam klausimo, kaip galima pasikviesti mus į savo mokyklą? Vienas iš valstybės apmokamų būdų - per Kultrūros pasą/ kartą per 2022-2023 mokslo metus.
Kultūros pasas
 – priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.
Mūsų paslaugos pavadinimas daug kam jau pažįstamas -
ARKLYSTU
. Kadangi šio susitikimo metu drauge turime tik 3val., tai tarsi Arklystu programos, su kuria jau susitikom su daugiau nei 100 klasių visoje Lietuvoje, koncentratas.
KĄ VEIKIAM SUSITIKIMŲ METU?

Grįžtam prie paprastų dalykų. Prie ryšio (at)kūrimo.
Pirmiausia, susėdam į ratą susipažinti ir pasikalbėti apie tai, kas mumyse gyva. Dažnai pasidalinam sava patirtimi ir santykiu su mokykla. Kaip vienas maištavo, o kitas pakluso, bet nei vienas nei kitas iš tikrųjų nesuprato, ką galime padaryti, kad labiau norėtume eiti į mokyklą. Kad mokymasis nesisietų su kančia. Kad atrastume savo stiprybes ir iššūkius. Kad taptume lygiaverčiais mokyklos kūrėjais.
Į savo pasakojimus integruojam empatišką bendravimą (NVC), supažindinam su #ubuntu filosofija, stengiamės destigmatizuoti klaidas ir mokomės jas švęsti, kalbam apie psichikos sveikatos svarbą ir būdus tvarkytis su stresu bei įtampa, apie dramblius kambaryje, savivertės ir pasitikėjimo klausimus, dainuojam, žaidžiam, pasidalinam keliavimo ir savanoriavimo galimybėmis, einam į žygį, reflektuojam. Mums svarbu sukurti tikrumu ir įtraukumu pagrįstą patirtį moksleiviams. Taip pat kad jie turėtų galimybę atrasti ir geriau pažinti vieni kitus.
Yra galimybė turėti užsiėmimus ir po pietų. Regionai, kuriuose šiuo metu dirbame: Vilnius apskritis ir Kauno apskritis. Dėl atvykimo į kitus miestus, susisiekite el.paštu: info@svietimonuotykiai.lt
Susitinkame su 8-12kl. moksleiviais.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 25 - 30
Šią paslaugą užsakyti galima
ČIA
Kviečiam pasidalinti šia naujiena savo mokyklose.

Susitikim!
Mingailė ir Tautvydas
Prisidėk prie mūsų misijos
Naujausi įrašai
Prenumeruok Naujienlaiškį*
*ir sulauk Švietimo nuotykių savo pašte
Prenumeruoti
VšĮ "Švietimo nuotykiai", į. k. 305421935
Mingailė Žemaitytė-Meldaikė
Tautvydas Meldaikis
info@svietimonuotykiai.lt
© Švietimo nuotykiai